top of page
Ocean View

POKYČIAI PRASIDEDA NUO KIEKVIENO IŠ MŪSŲ.

Turbūt visi esame girdėję, kad mados industrija yra viena labiausiai aplinką teršiančių industrijų.
 
Gimus idėjai sukurti laisvalaikio drabužių liniją, žinojome, jog mūsų kuriama apranga privalo būti draugiškesnė aplinkai, tad leidomės į tvarios medžiagos paieškas. Mums buvo itin svarbu, kad ramù tamprės, liemenėlės ar kiti produktai būtų kokybiški, ilgaamžiai, bei gaminami gamtai draugiškomis sąlygomis.
 
Mažam, naujai besikūriančiam verslui rasti tokią medžiagą buvo didelis iššūkis, tačiau, po ilgų paieškų, visgi atradome medžiagą, kuri atitiko visus mūsų kriterijus.
 
Pristatydami savo tvarią sportinę aprangos liniją tikimės, jog savo mažais žingsneliais įkvėpsime daugiau žmonių rinktis tvarią madą bei tausoti gamtą.

ECONYL® REGENERACIJOS PROCESAS

ECONYL® medžiaga yra pagaminta iš perdirbtų, vandenynuose dažnai sutinkamų atliekų. Tai reiškia, kad šiai medžiagai nėra naudojami nauji ištekliai.

Waste

ATLIEKŲ SURINKIMAS

ECONYL® regeneravimo procesas prasideda nuo atliekų, tokių kaip žvejybos tinklai, audinių likučiai, kilimai ir pramoninis
plastikas, surinkimo. Tada atliekos išvalomos ir perdirbamos.
Polymer

REGENERACIJA

Regeneravimo ir valymo proceso metu nailono atliekos yra perdirbamos iki pradinio grynumo. Tai reiškia, kad ECONYL® regeneruotas nailonas pasižymi tokiomis pat savybėmis, bei kokybe, kaip ir grynas nailonas.
Yarn

PERDIRBIMAS

Tuomet ECONYL® regeneruotas nailonas yra perdirbamas į siūlus ir polimerus, kurie vėliau yra naudojami drabužių medžiagų bei namų interjero detalių gamyboje. Dažymo bei kitų procesų metu taip pat yra naudojamos gamtai draugiškos medžiagos.
Taigi rinkdamiesi ramù gaminius, prisidėdate prie plastiko šiukšlių vandenynuose ir sausumoje sumažinimo bei tvarios ir žiedinės ekonomikos skatinimo
bottom of page