top of page

About

APIE MUS

Kodėl ramù ir kaip viskas prasidėjo? 

ramù tai ne tik jogos darbužiai. ramù tai bendruomenė, draugystė, saugi vieta pasisemti įkvėpimo, atrasti, pažinti ir tobulėti. 

 

Na, o dabar, apie viską, iš pradžių. Kaip ir kada gimė ši idėja?

Ši idėja gimė dar studijų metais, tuomet, tiesa, kiek kitokia forma. Susidūrus su panikos atakomis ir nerimo sutrikimu ir ieškant būdų, kaip tai įveikti – į mano gyvenimą atkeliavo Jogos bei savęs pažinimo praktikos. Valandos praleistos skaitant, ieškant informacijos apie sveikesnį gyvenimo būdą bei studijuojant Jogos filosofiją, padėjo man po truputį prisijaukinti ramybės jausmą. Jau tuomet supratau, kad noriu tuo dalintis ir padėti kitiems atrasti tą vidinės ramybės jausmą, tad nusprendžiau pasibaigti Jogos mokytojų kursus Indijoje.​ 

Dabar, mano vienas gyvenimo tikslų yra jaustis ramiai. Būtent taip ir kilo pavadinimas ramù. Tikimės, kad mūsų turinys bei produktai, prisidės prie jūsų kelio į geresnį, širdingesnį bei ramesnį gyvenimą.

O kodėl sportiniai drabužiai?

Pirmasis mūsų kūrinys – sportinė apranga moterims. Per ilgus praktikos metus, teko išbandyti daugybę sportinių drabužių. Galybę skirtingų medžiagų, stilių, pasiuvimo būdų. Supratau, kad praktikuodama jogą noriu jaustis ne tik patogiai ir laisvai, bet, kad mano pasirinkti drabužiai taip pat būtų draugiški aplinkai bei ilgaamžiai.

 

Žinome, kad nėra tokio dalyko, kaip visiškai tvari mada, tačiau manome, kad svarbu ieškoti realistiškų ilgalaikių sprendimų, pavyzdžiui, tokių, kaip perdirbtos medžiagos naudojimas gamyboje bei saugių ir etiškų darbo vietų užtikrinimas. Būtent todėl, visi mūsų produktai pagaminti iš regeneruoto Nailono ir sukurti bei pasiūti Lietuvoje, nedidelėse siuvyklose.

 

Taip, po kelerius metus trukusių ieškojimų ir tyrinėjimų, gimė ramù.

  • Facebook
  • Instagram
DSC_0207_edited.jpg
bottom of page